Bér- és TB ügyintéző

Az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó kiemelt partnerünk ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében keresünk NEXON bérszámfejtésben jártas kollégát:

Az új munkatárs mindennapi feladatai:

  • NEXONBér-ben történő bérszámfejtés és a hozzá kapcsolódó hatósági bevallások készítése
  • Táppénz számfejtése (kifizetőhelyi és nem kifizető helyi)
  • Biztosítottak be- és kijelentése hatóságok felé
  • Statisztikai jelentések, OEP bevallások, önkéntes pénztári bevallások
  • NEXONTime adatok kezelése
  • NEXCafe rendszer használata
  • Könyvelésre történő feladás a bérszámfejtési rendszerből
  • Munkabérek utalása és az ehhez kapcsolódó adminisztráció

 Amit szeretnénk:

  • legalább középfokú végzettség társadalombiztosítási szakképesítéssel
  • magas fokú együttműködési készség
  • releváns munkatapasztalat TB kifizetőhellyel rendelkező, nagyvállalati környezetben
  • pontos, precíz adminisztráció
  • megbízhatóság, lojalitás
  • magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai tudás, Nexon program ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, biztonságos és kellemes nagyvállalati, mégis családias környezet
  • tervezhető munkaidő beosztás, fiatalos légkör
  • versenyképes bérezés, vonzó cafeteria juttatások
  • számos béren kívüli egyéb juttatás: önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségbiztosítási program, élet- és balesetbiztosítás, munkába járás támogatása
  • remek szakmai fejlődési lehetőség az energiaszektorban