Kontroller

Kiemelt Partnerünk a textilpar piacvezető szereplője hazánkban, aki a nemzetközi piacon is kiemelkedő szerepet játszik. További dinamikus fejlődéséhez az alábbi pozícióba keresünk kollégát, aki hosszú távon támogatja majd a menedzsmentet.

Feladatok:

  • Éves pénzügyi terv elkészítése és folyamatos nyomonkövetése;
  • Elemzések, összehasonlítások, üzleti tervek és jelentések készítése, fejlesztése;
  • Szoros együttműködés a partner bankokkal, hatóságokkal, társosztályokkal;
  • Jogi megfelelőség folyamatos nyomonkövetése.
  • Döntéstámogató riportok készítése a vezetőség felé
  • Havi pénzügyi és menedzsment riportok, jelentések készítése

Ami fontos számunkra:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy, számvitel, közgazdaságtan);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • 1-2 év controlling pozícióban szerzett tapasztalat (lelkes, agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • Kreatív és eredményorientált, együttműködő hozzáállás;
  • Önálló és csapat munkára való alkalmasság, stressztűrő képesség;
  • Professzionális EXCEL felhasználói szint.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő szervezetben;
  • Innovatív, családias hangulat, támogató környezet;
  • Folyamatos tanulási lehetőség és a nyelv használatának biztosítása;
  • Versenyképes bérezési csomag.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület